תקליטים למכירה ותקליטים מבוקשים

“מרתף התקליט” המחודש (מישהו זוכר את חנות ייבוא התקליטים המיתולוגית משנות השישים-שבעים במרתף שבתחילת רחוב בן יהודה בתל אביב?) הוא חנות תקליטים וירטואלית. כאן תוכלו למצוא אם מישהו מוכר תקליט מסוים, וכאן תוכלו להשאיר רשימת תקליטים שאתם מחפשים. כל מי שיגיע לאותו תקליט יראה שאתם מוכרים או מחפשים אותו, ויוכל לפנות אליכם אישית. אתם תקבלו “שולחן עבודה” אישי, בו תוכלו לנהל את הרשימות שלכם ולעדכן אותן בכל עת. בדומה לכל סוגי הרשימות, תוכלו לקשר תקליטים מתוך הדיסקוגרפיה של סטריאו ומונו, וצילומי העטיפות יופיעו בסוף הרשימה שלכם.

יצירת רשימה

כדי ליצור רשימת תקליטים למכירה/מבוקשים, ראשית עליכם להיות מחוברים למערכת עם שם משתמש וסיסמה. הדבר יאפשר לכם לערוך רשימה שיצרתם, להוסיף ולמחוק ממנה תקליטים, ולהיות היחידים שיש להם גישת עריכה לרשימה שיצרתם.

לאחר שהתחברתם למערכת, תהיה לכם אפשרות ליצור רשימה חדשה ע”י הכנסת שם הרשימה. הכניסו שם קצר ובעברית ושמרו. כעת אתם יכולים לכתוב (או להעתיק ממקום אחר ונוח יותר, כמו וורד) את טקסט הרשימה. השתדלו למסור כמה שיותר פרטים על כל תקליט, וזכרו כי תמונות העטיפות יופיעו בתחתית הרשימה לאחר שתקשרו אותן. טיפ: הביטו ברשימות קודמות, ראו מי מהן משרתת הכי טוב את המטרה, ועשו אותו דבר. לאחר ששמרתם רשימה היא צריכה לעבור אישור, בדרך כלל תוך מספר שעות, ואז היא תפורסם באתר. האישור נדרש רק כדי לוודא שאין בכתבה תוכן פוגעני או הפרה של זכויות יוצרים.

הוסף לרשימה

קישור תקליטים

אחרי ששמרתם את הרשימה, אתם יכולים לקשר אליה תקליטים מתוך האתר באופן הבא: ראשית מצאו את התקליט ע”י חיפוש רגיל, דיסקוגרפי או מתקדם. ברגע שמצאתם אותו, השתמשו בקישור “הוסף לרשימה” שיופיע בדף התקליט למעלה משמאל, ובחרו את שם הרשימה שיצרתם. לכל תקליט נוסף חזרו על הפעולה. שימו לב, התקליטים יופיעו מתחת לכתבה בסדר בו הוספתם אותם. כשסיימתם לקשר תקליטים, שמרו את הרשימה.

במקרים מסוימים לתקליט יש מספר הוצאות. במקרה כזה תתבקשו לבחור גם את מספר ההוצאה הרצויה, לפי סדר ההוצאות בדף התקליט. באופן כזה, תוצג התמונה הנכונה בתחתית הרשימה שיצרתם.

חשוב! לפני שסיימתם, הקפידו לסמן את האפשרות “למכירה” או “מבוקשים” בתחתית הרשימה, לפי הצורך.

תגובות

שימו לב: כשאנשים מגיבים לרשימות למכירה או רשימות מבוקשים, הדבר שונה מתגובות לרשימות רגילות (כתבות) או לפוסטים רגילים. התגובות לרשימות למכירה/מבוקשים אינן מתפרסמות באתר, ועם אישורן הן מועברות אוטומטית לכותב הרשימה בלבד. הצעות מחיר, בקשות לתיאור מפורט יותר – כל אלה יתבצעו ביניכם ללא מעורבות נוספת של סטריאו ומונו.

תקליטים שלא נמצאו במערכת

במקרה שלא מצאתם באתר תקליט שברצונכם לכלול ברשימה, שלחו אלינו בבקשה את הפרטים שלו ואנו נוסיף אותו למערכת בהקדם האפשרי. לשם כך שלחו צילומים ברורים של העטיפה והלייבלים (כך שנוכל לקרוא מהם את שמות השירים ופרטים נוספים). ליצירת קשר, השתמשו בתיבת התגובות.

ראו גם: מהן רשימות וכיצד תוכל להשתמש בהן

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.

©2023 סטריאו ומונוSweetHome :אחסון