דיסקוגרפיה: שרונה פיק

ביוגרפיה מאת אסתר כהן

הסתר ביוגרפיה

אחרי פירוק הצמד שרונה ודניאלה פיק במאי 2005, היה ברור ששרונה פיק תמשוך יותר לכיוון הפופ. ואכן, הסינגל הראשון ששחררה תקופה קצרה לאחר הפירוק (ואחרי שאחותה שחררה את "רחוק" - שיר הנושא של הסדרה "פיק אפ") היה "טומי", שנשמע די אייטיזי וזכה להצלחה מסוימת. באותה תקופה החלה העלמה פיק להתניע את הקריירה שלה באופן מוגבר יותר, ואף כתבה לחנים לשירים של שרית חדד ומיכל אמדורסקי - שירים שעדיין לא ראו אור.

בסינגל השני ששחררה, "למה לא", חזרה שרונה לחיק המשפחה; אביה, צביקה פיק, עיבד והפיק מוזיקלית את השיר, שכבר נטה לטובת הגיטרות הכסחניות יותר.

האלבום המלא היה צפוי לצאת במרץ 2006, אולם בחברת התקליטים של שרונה, אן.אם.סי, החלו לדבר כבר על EP, ובמקביל שחררו את הסינגל השלישי מתוך הדיסק המתעכב, "מזרח וירג'יניה" - חידוש מפתיע ואיכותי לשיר עם אמריקאי נושן. מעט אחרי חזרה פיק לעשות שמח, בסינגל המשותף עם רנו פסקאל, "אהבה בין עירונית", שליווה עונה חדשה של הסדרה בערוץ ביפ.

האלבום המלא שוב התעכב ומועד צאתו נדחה לסוף 2006, במקביל לצאת הסינגל הרביעי "באופן זמני". אולם בסופו של דבר הוחלט להעביר את האלבום מקצה שיפורים נוסף, עד לתוצאה מקסימלית.

מאת אסתר כהן

הסתר ביוגרפיה

©2020 סטריאו ומונוSweetHome :אחסון